Про команію


ТОВ «Автоцентр Київ»

ТОВ «Автоцентр Київ» надає послуги під зареєстрованим торговим знаком «1-й Автоцентр ŚKODA», є сертифікованим дилерським центром ТОВ «ЄВРОКАР» - офіційного дистриб'ютора автомобілів SKODA в Україні. Основними видами діяльності компанії є продаж автомобілів торгової марки SKODA, технічне обслуговування, як в гарантійний, так і в післягарантійний період, страхування, сервісне обслуговування, ремонт, а також продаж запасних частин і додаткового обладнання.

  • Протягом 18 років 1-й Автоцентр ŠKODA є лідером серед офіційних дилерських центрів марки ŠKODA в Україні;
  • Станція технічного обслуговування Автоцентру оснащена всім устаткуванням, яке дозволяє надавати послуги з ремонту автомобіля в повному обсязі і різного рівня складності. Ремонтна зона сервісної станції автоцентру налічує 30 постів і щодня обслуговує до 100 клієнтів. Склад відділу запасних частин і додаткового обладнання налічує більше 7 000 найменувань продукції в наявності і більше 130 000 найменувань продукції доступною до замовлення, що дає можливість задовольнити попит клієнтів і сервісної станції в найкоротші терміни. Представлений широкий асортимент запасних частин, аксесуарів і додаткового устаткування до автомобілів SKODA, а також Volkswagen, Seat, Audi;
  • Клієнтська служба здійснює постійний опитування клієнтів з метою визначення рівня задоволеності останнім візитом. Це дає можливість врахувати наші недоліки, виправити їх і врахувати побажання клієнтів.
  • На підприємстві впроваджена програма лояльності, що передбачає автоматичне нарахування балів, які дозволяють нашим клієнтам економити і при цьому отримувати високоякісні послуги.
  • На підприємстві ефективно використовується система менеджменту якості відповідно до високих норм міжнародного стандарту ISO 9001:2008.
  • Ми фокусуємося на тому, чого насправді потребує наш клієнт і знаходимо найбільш оптимальний і доступний спосіб вирішення поставлених завдань.

Компанія «ŠKODA Auto a. s. »(Чехія) починаючи з 2003 року неодноразово нагороджувала «1-й Автоцентр ŠKODA» престижною і почесною нагородою для кожного дилера, сертифікатом Best Dealer in Ukraine (Кращий дилер в Україні). Офіційним імпортером автомобілів ŠKODA в Україні, ТОВ «ЕВРОКАР», в період 2003 - 2014 рр., Автоцентр багаторазово був відзначений дипломами в номінаціях «Лідер продажів», «Лідер у сервісному обслуговуванні», «За високу лояльність до бренду». «1-й Автоцентр ŚKODA» неодноразово займав лідируючі позиції в рейтингах ТОР - 100 «Кращі компанії України» і Гвардія 500.