SKODA продовжує знижки на популярні SUV

SKODA продовжує знижки на популярні SUV

2. 2. 2021

Компанія «Єврокар» пропонує найкращі ціни на популярні моделі кросоверів. Вигода для клієнта становить до 36 000 грн. НЕ пропустіть! *

Надійні і потужні кросовери SKODA стають ще більш вигідними для покупців: вражаючий SKODA KODIAQ можна придбати з вигодою до 36 000 грн, а маневрений SKODA KAROQ доступний з економією до 27 000 грн. *Пропозиція діє у офіційних дилерів Бренду SKODA на автомобілі в наявності, а також на замовлення у виробництво. Поспішайте, термін дії акції обмежений!

Кросовери SKODA поєднують в собі технологічність і виразний дизайн, комфорт і впевненість, потужність і керованість, розумні рішення Simply Clever і внутрішній простір. SUV SKODA можуть похвалитися високим рівнем пасивної і активної безпеки, що підтверджує висока оцінка Euro NCAP - 5 зірок. Серед іншого, в новому поколінні чеських автомобілів представлені сучасні системи допомоги водію такі, як: асистент зміни смуги руху SIDE ASSIST, сучасне LED-освітлення, система кондиціонування CLIMATRONIC, круїз-контроль, система кругового огляду "Area View" і ін.

Популярні серед українців і перевірені часом автомобілі SKODA підходять для будь-яких дорожніх умов. Завдяки високому кліренсу, можливості вибору стилю їзди, наявності повного приводу і блокування диференціалів для позашляховиків SKODA не існує важкопрохідних доріг. Запрошуємо вас на тест-драйв в дилерські центри SKODA, щоб ви могли переконатися в широких можливостях SUV SKODA.

З моделями Бренду SKODA ви можете ознайомитися в найближчому дилерському центрі SKODA або на сайті https://www.skoda-auto.ua/.

* Розмір знижки розрахований для моделі SKODA KODIAQ 2.0 (132 кВт) 4x4 DSG в комплектації Ambition і SKODA KAROQ 1.4 (110 кВт) 8AG в комплектації Active станом на 01.02.2021 року. Акція діє з 01.02.2021 року до 28.02.2021 року на території України, крім території вільної економічної зони «Крим», а також тимчасово окупованих територій Донецької і Луганської областей. Співвідношення розміру знижки до попередньої ціни реалізації автомобіля SKODA KODIAQ - 4.1%. Співвідношення розміру знижки SKODA KAROQ до попередньої ціни реалізації автомобіля - 4.3%.

Довідка:

ТОВ «Єврокар» - офіційний дистриб'ютор автомобілів ŠKODA в Україні. Підприємство працює з березня 2003 року і входить до Групи компаній Атолл Холдинг, яка є одним з провідних операторів на українському автомобільному ринку. Дилерська мережа ŠKODA є однією з найбільших в Україні і визнана однією з кращих в Європі в області організації роботи сервісної мережі і рівня оснащеності станцій технічного обслуговування автомобілів. В дилерській мережі ŠKODA представлений максимально повний спектр послуг при покупці автомобіля, запчастин і аксесуарів, а також послуг гарантійного та сервісного обслуговування. Високий рівень якості послуг, що надаються ТОВ «Єврокар», підтверджується застосуванням системи менеджменту відповідно до міжнародного стандарту ISO 9001: 2008.

Останні новини

Всі новини