В Україні відновлено продаж нових автомобілів ŠKODA

В Україні відновлено продаж нових автомобілів ŠKODA

6. 4. 2022

Придбати нові автомобілі ŠKODA можна в салонах офіційних дилерів. Це обмежена кількість автомобілів, які були доставлені на склад до 24 лютого.

Офіційні дилери ŠKODA у регіонах, де немає бойових дій, відновлюють продаж обмеженої кількості нових автомобілів, отриманих на склад до початку війни. Наявність автомобілів можна переглянути на сайті офіційного дистрибутора ŠKODA в Україні компанії «Єврокар» за посиланням https://stock-cars.skoda-auto.com/886/uk-UA/?step=filters.

Нагадаємо, що 16 березня у безпечних регіонах сервісні центри МВС відновили реєстрацію нових автомобілів, а згодом стали доступні й інші послуги: видача дублікатів свідоцтв про державну реєстрацію транспортних засобів, складання іспитів, перереєстрація вживаного транспортного засобу за договором купівлі-продаж та ін.

Сервісні центри ŠKODA працюють залежно від ситуації у регіонах, де вони розташовані. Гарантія на автомобілі ŠKODA під час дії воєнного стану в Україні зберігається у випадку невчасного проходження планового ТО за умови дотримання рівня технічних рідин.

СТО 1-й Автоцентр ŠKODA. За можливості ми збільшуємо часи роботи.

Понеділок – п’ятниця: 9:00 -16:00

Субота – неділя: зачинено

Запис за телефонами:

+38 050 386 69 75

+38 050 413 55 05

+38 050 413 55 56

+38 050 351 08 15

1-й Автоцентр ŠKODA: м. Київ, проспект Перемоги, 67 (метро Нивки)

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ! Все буде УКРАЇНА!

ТОВ «Автоцентр Київ» - офіційний дилерський центр ТОВ «ЄВРОКАР», що працює на ринку України під зареєстрованим торговим знаком «1-й Автоцентр ŠKODA» https://www.kievskoda.com/ ТОВ «ЄВРОКАР» - офіційний дистриб'ютор автомобілів ŠKODA в Україні http://www.skoda-auto.ua ТОВ «Єврокар Сервіс» - офіційний постачальник запасних частин та аксесуарів ŠKODA в Україні.

Останні новини

Всі новини