Замовити авто онлайн

Нові можливості замовлення авто!

Використовйте вільний час з користю. Обирайте та замовляйте нове авто з наявних на складі або створіть своє унікальне авто для замовлення у виробництво. У зв'язку з введенням обмежувальних заходів, пов'язаних з поширенням коронавирусної хвороби (COVID-19), компанія «Єврокар» - офіційний дистриб'ютор автомобілів Skoda в Україні прийняла рішення про можливість замовлення і покупки автомобілів в online.        Ми пропонуємо Вам нові можливості!

В умовах карантину пропонуємо скористати­ся послугою онлайн замовлення.​ Зараз​ для придбання авто­мобіля навіть необов'язково відвідувати  автосалон, а можна вико­нати наступні дії:

  1. Обрати авто з наявних на складі АВТО НА СКЛАДІ та, скориставшись формою онлайн-замовлення (див. нижче), направити нам запит щодо цього авто. 
  2. Також МОЖЛИВО СТВОРИТИ СВІЙ УНІКАЛЬНИЙ АВТОМОБІЛЬ. Підібрати модель, модифікацію і колір автомобіля  для замовлення у виробництво, за допомогою зручного КОНФІГУРАТОРА АВТО та тієї ж форми онлайн-замовлення (див. нижче)
  3. Розрахувати вартість авто у кредит відразу у чотирьох банках-партнерах ви можете за допомогою КРЕДИТНОГО КАЛЬКУЛЯТОРА
  4. Заповнюйте онлайн-замовлення, тисніть НАДІСЛАТИ ПОВІДОМЛЕННЯ.
  5. Менеджер відділу продажів (ТОВ "Автоцентр Київ", що працює під торговою маркою 1-й Автоцентр SKODA за адресою м. Київ, пр-т Перемоги, 67) зв'яжеться з Вами для уточнення замовлен­ня у виробництво або автомобіля в наявності на складі, та подальшого оформлен­ня рахунку на оплату.
  6. Далі, залежно від домовленостей щодо оплати, здійснюється оплата отр­иманого рахунку.
  7. Менеджер відділу продажів 1-го Автоцентру SKODA зв'яжеться з вами і узгодить час, дату і місце передачі авто­мобіля.

* Зазначена у Конфігураторі ціна є рекомендованою роздрібною ціною, яка є інформативною та орієнтовною. Поточна ціна і детальні технічні характеристики обраної моделі Ви можете дізнатись у ​ Вашого Авторизованого дилера ŠKODA.

 

Return
+