Умови кредитування від АТ «КБ «ГЛОБУС»

Юридична особа може отримати кредит на купівлю нового авто з модельного ряду за умовами кредитної програми на наступних умовах:

  • максимальний строк до 60 місяців;
  • максимальна сума до 3 000 000,00 грн.

Фізична особа може отримати кредит на купівлю нового авто з модельного ряду за умовами кредитної програми на наступних умовах:

  • максимальний строк – 84 місяців;
  • максимальна сума – 1 500 000 грн.;
  • процентна ставка – мінімальна 0,01 % річних, максимальна 13,50 % річних в залежності від строку кредитування та власного внеску Клієнта.

Метод розрахунку процентів - факт/ факт.

Разова комісія за видачу кредиту – 2,50 % від суми кредиту (включається в кредит).

При мінімальній процентній ставці – 0,001% річних, за класичною схемою погашення, реальна процентна ставка становить 4,88% річних на строк кредитування 12 місяців, при власному внеску Клієнта 50,0% від вартості авто.

При максимальній процентній ставці – 13,50% річних, за класичною схемою погашення, реальна процентна ставка становить 15,47 % річних на строк кредитування 84 місяців, при власному внеску Клієнта 20% від вартості авто.

Орієнтовна реальна вартість кредиту в середньому становить 31,06 грн. щодо кожної 1000 грн. кредитних коштів при строку кредитування 24 місяці, класичної схеми погашення, реальна процентна ставка в середньому становить 3,076% річних.

 

Фіксована ставка на весь період кредитування.

Форма видачі кредиту: перерахування коштів на поточний рахунок автосалону.

Погашення кредиту та процентів:

  • внесення готівки в касу Банку;
  • безготівкового перерахування коштів клієнтом (довіреною особою) з поточних рахунків;
  • договірного списання з поточного рахунку Позичальника або іншого рахунку Позичальника відкритого в Банку.

Дострокове погашення кредиту:

Можливе з першого місяця від моменту отримання кредиту, без комісії.

Обов’язкове страхування:

  • повне КАСКО (страхові партнери: ПрАТ «СК «Арсенал Страхування», ПрАТ «СТРАХОВА КОМПАНІЯ «ВУСО»; ПАТ «СК «УНІВЕРСАЛЬНА» ,ТДВ «СК «ГАРДІАН») 
  • страхування цивільної відповідальності.

Додаткові витрати:

Нотаріальне посвідчення договору застави — відповідно до тарифів нотаріусу у Вашому регіоні (тільки для юридичних осіб).

Необхідні документи

Для фізичної особи:

Паспорт громадянина України та копія паспорту поручителя дружини/чоловіка позичальника (всі сторінки з інформацією).

Реєстраційний номер облікової картки платника податків (ІПН).

Рахунок-фактура на автомобіль.

Без довідки про доходи, при сумі кредиту до 500 тис. грн. (включно)

 

Для фізичної особи підприємця (далі - «ФОП»):

свідоцтво про державну реєстрацію ФОП (не менше 12 місяців);

звіти з податкової інспекції про доходи ФОП за останні 12 місяців.

Для юридичної особи: 

Копія належним чином зареєстрованого установчого документа (статуту / засновницького договору / установчого акта/положення) із усіма змінами і доповненнями;

Рішення уповноваженого органу управління юридичної особи про одержання кредиту;

Копії наказів (рішень уповноваженого органу управління) про призначення посадових осіб, що мають право підпису договорів, комерційних і фінансових документів, засвідчені підписом керівника та печаткою юридичної особи, копії їх паспортів та довідок про присвоєння ідентифікаційних номерів засвідчена підписом власника;

Документи, які підтверджують фінансовий стан Позичальника:

Річна фінансова звітність підприємства (баланс та звіт про фінансові результати) та звітність за останній звітній період (якщо юридична особа звітує щоквартально), засвідчені підписом керівника та печаткою юридичної особи;

Відомість по 31-му балансовому рахунку в електронному вигляді за останні 6 місяців

Рахунок - фактура від продавця щодо параметрів обраного авто та його вартості.

Банк має право вимагати від Клієнтів надання будь-яких інших документів, в разі необхідності визначення платоспроможності Клієнта або підтвердження його повноважень. Зазначений перелік не є вичерпним.

 

Детальну інформацію можна отримати у будь-якому відділенні АТ «КБ «ГЛОБУС», на сайті Банку www.globusbank.com.ua або за номером (044)392-00-00. Вартість дзвінків в межах України зі стаціонарних та мобільних телефонів згідно з тарифами Вашого оператора.

АТ «КБ «ГЛОБУС»: Ліцензія НБУ № 240 від 26.10.2011 року. Кредит надається у відділеннях Банку на всій території України за виключенням тимчасово окупованої території АР Крим та зони проведення АТО. Банк залишає за собою право змінювати умови кредитування.